Главная

Дата для отримання свідоцтва нотаріуса

26 липня Вища кваліфікаційна комісія нотаріату проведе кваліфікаційний іспит на право заняття нотаріальною діяльністю.

Як повідомили в прес-службі Мін'юсту, іспит відбудеться 26 липня о 9:00 год. В приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м Київ, вул. Січових Стрільців, 73, повідомляє «ЗіБ».

Реєстрація осіб починається о 8:00 — 8:40 год.

Особа, яка має намір складати кваліфікаційний іспит, до 6 липня 2018 року особисто подає до відповідного Головного територіального управління юстиції заяву про внесення до Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату подання про допуск цієї особи до кваліфікаційного іспиту.
Наша компанія, пропонує тренінги для нотаріусів, а також, семінари з логістики Київ, та корпоративний тренінг для логістів, по всій Україні.
До заяви додаються такі документи:
— оригінал і копія диплома про вищу юридичну освіту;

— оригінал і копія довідки про відсутність судимості;

— трудова книжка та копія трудової книжки, якщо особа на час подачі документів не працює;

— копія трудової книжки, завірена за місцем роботи, якщо особа на час подачі документів працює;

— паспорт громадянина України та копія першої, другої сторінок паспорта громадянина України та сторінки, на якій розміщений штамп про реєстрацію місця проживання фізичної особи.

Особа, яка пройшла стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, додає до заяви також висновок та копію висновку про проходження стажування у нотаріуса.

Особа, яка здає кваліфікаційний іспит для підтвердження кваліфікації, додає до заяви також копію свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

Таксономія іспиту і зразок екзаменаційних завдань розміщено у рубриці «Напрямки діяльності» підрубрики «Нотаріат» розділу «Вища кваліфікаційна комісія нотаріату» підрозділу «Інформація до кваліфікаційних іспитів».